Киселі відомі в краї, особливо для туристів із Польщі, тим що тут в середині XIX ст. проживав знаний польський письменник, художник, громадський діяч Волині Юзеф Ігнацій Крашевський.
Киселі початково, як і багато сіл на Старокостянтинівщині належали Острозьким, з 1753 року – Любомирським. В 1763 році Киселі купує волинський скарбник Юзеф Урбановський, пізніше село дістається синові Антонію Урбановському, який на Волині мав добра (серед них відомий маєток Городець з багатими колекціями старожитностей). Киселі Антоній записує на свою дружину Ельжбету, котра після смерті чоловіка переїхала до Киселів в 1843 році й розбудовує там палац. В свою чергу Урбановська (п. 1854 р.) заповідає Киселі своїй племінниці Софії, дружині Юзефа Ігнація Крашевського.
З 1854 р. по 1861 рік власником маєтку стає Крашевський, закінчивши будівництво маєтку в 1856 році. Юзеф Ігнацій Крашевський відомий громадський діяч Волині. Він художній директор Житомирського театру, відкриває міську бібліотеку, куратор шкіл Волинської губернії. Пише ряд творів на українські селянські теми. Це: « Хата за селом», «Черча могила», «Два світи», «Єрмола», «Божа челядка», інші.
Матеріали люб`язно надані Пажимським О.